Konsmetal Alians Sp. z o.o.
 

Depozytowo - Bankowe

Sejfy Wrzutowe kl. S1-S2
Przeznaczone do deponowania gotówki, dokumentów, pieniędzy, weksli, papierów wartościowych, czeków bez potrzeby otwierania sejfu przy wrzucie.
Przeznaczone do czasowego przechowywania gotówki bez potrzeby otwierania sejfu przy wrzucie. Przeznaczone dla sklepów, stacji benzynowych, pomieszczeń biurowych – wszędzie tam, gdzie ma miejsce deponowanie i obrót pieniędzmi.
Kasetki Wrzutowe
Przeznaczone do wygodnego i szybkiego deponowania gotówki w godzinach pracy.
Zastosowanie: do szybkiego deponowania wartości pieniężnych, kwitów księgowych w godzinach pracy; wyposażony w torbę brezentową o pojemności 300-400 banknotów (wyrób bez klasowy).
Kasy Transferowe kl. D-II do D-V, N-VI
Przeznaczone do dwukierunkowego przekazywania depozytów bez możliwości bezpośredniego kontaktu pomiędzy osobą przekazującą, a odbierającą.
Kaso - śluzy są urządzeniami przeznaczonymi do deponowania i odbierania wartości pieniężnych bez możliwości bezpośredniego kontaktu pomiędzy stroną bankową, a konwojem. Podczas eksploatacji nie ma możliwości jednoczesnego otwarcia drzwi konwoju i banku.
Wrzutnie Elektroniczne kl. II-VI
Kompakt wrzutowy jest urządzeniem służącym do całodobowego przyjmowania depozytów pieniężnych.Obsługa wrzutni dokonywana jest przy pomocy karty magnetycznej po wprowadzeniu indywidualnego kodu i przesunięcie dźwigni. W przypadku wrzutni elektronicznej operacja złożenia depozytu potwierdzona jest wydrukiem pokwitowania zawierającym datę, godzinę, ilość depozytów i numer identyfikacyjny użytkownika. Po otwarciu drzwi wrzutni automatycznie załącza się oświetlenie wnętrza (dotyczy wrzutni elektronicznej). Możliwość montowania wrzutni w ścianie lub jako Kompakt na kasie pancernej w klasie II-VI.
Wrzutnie umożliwiają przekazywanie depozytów do skarbca lub kasy pancernej w ciągu 24 h.
Centrum Obrotu Gotówki (COG)
Zespół obiektów specjalnych przeznaczonych dla banków i innych instytucji finansowych świadczących usługi w zakresie obrotu dużą ilością gotówki.
Obiekty Skarbcowe
Pomieszczenia specjalne przeznaczone do długookresowego przechowywania gotówki w bankach i innych instytucjach finansowych.
Multisejf XP
Multisejf jest urządzeniem antynapadowym do bezpiecznych wpłat i wypłat wartości pieniężnych, przeznaczonym do zainstalowania pod blatem stanowiska kasowego. Bezpieczna obudowa i elektronicznie kontrolowany dostęp do szuflad zapewniają ochronę przechowywanych wartości.
Multisejf XS klasa I
Multisejf jest urządzeniem antynapadowym do bezpiecznych wpłat i wypłat wartości pieniężnych, przeznaczonym do zainstalowania pod blatem stanowiska kasowego. Bezpieczna obudowa i elektronicznie kontrolowany dostęp do szuflad zapewniają ochronę przechowywanych wartości.
Multisejf XS klasa S2
Multisejf jest urządzeniem antynapadowym przeznaczonym do bezpiecznego przechowywania wartości pieniężnych. Bezpieczna obudowa i elektronicznie kontrolowany dostęp do szuflad zapewniają bezpieczeństwo przechowywania, odpowiadające klasie S2 wg PN-EN 14450:2005. Multisejf XS zamontowany pod blatem stanowiska kasowego znacząco usprawnia pracę w zakresie obsługi kasowej oraz podnosi poziom bezpieczeństwa ludzi i środków pieniężnych.
KONSMETAL ALIANS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: ul. Jana Kazimierza 60/U2
tel. +48 22 877 17 70, e-mail: sejf@konsmetal.com.pl
Biura Handlowe: Poznań ul. Górecka 31, tel. 61 661 86 00 | Warszawa ul. Jana Kazimierza 60/U2, tel. 22 877 17 70        
poznan@konsmetal.com.pl | warszawa@konsmetal.com.pl