Konsmetal Alians Sp. z o.o.
 
Nasi partnerzy
KAS-SYSTEM - dystrybutor sejfów i kas pancernych produkcji firmy Konsmetal. Zapewniamy transport, montaż, fachowe doradztwo.
Oferujemy kompleksowe wyposażenie stanowisk kasowych – okna kasowe kompletne, podajniki kasowe, podajniki szufladowe, interkomy kasowe.

KAS-SYSTEM
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pełnomocników Informacji Niejawnych zajmuje się propagowaniem zasad ochrony informacji niejawnej. Stowarzyszenie skupia wokół siebie grupę osób zajmujących się zawodowo ochroną informacji niejawnej w różnych instytucjach zarówno państwowych i firmach komercyjnych. Realizacji tych celów służą organizowane przez Stowarzyszenie różne formy szkoleń, seminaria i konferencja, ale także kontakty interpersonalne. Nie mała rolę odgrywają w tym względzie także regionalne przedstawicielstwa.


Stowarzyszenie wystawiło rekomendacje firmie KONSMETAL ALAINS Sp. z o.o. w zakresie tworzenia i wykończenia kancelarii tajnych.

Ochrona Informacji Niejawnej w Kancelarii Tajnej
KRAJOWE STOWARZYSZENIE OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH zajmuje się upowszechnianiem wiedzy nt. bezpieczeństwa informacji, popularyzacją systemu i zasad ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych oraz innych prawnie chronionych, wspieraniem działalności społecznej i zawodowej pracowników pionów ochrony, organizowaniem kursów, szkoleń, warsztatów, kongresów, forum, współudziałem w przygotowaniu i prowadzeniu studiów podyplomowych z zakresu ochrony informacji udzielaniem pomocy przedsiębiorcom przy ocenie i wdrażaniu systemowych rozwiązań ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych.


KRAJOWE STOWARZYSZENIE OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH
Stowarzysznie Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych ma na celu wspomaganie i wspieranie dostaw towarów i usług dla służb mundurowych, rozwój rynku dostaw i usług dla służb mundurowych, poprawa jakości i zakresu dostaw towarów i usług dla służb mundurowych oraz upowszechnianie wiedzy i umiejętności w zakresie dostaw towarów i usług dla służb mundurowych.
Stowarzysznie Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych
Portal-ochrony.pl jest serwisem skierowanych do firm oraz osób z branży security. Portal swą działalnością obejmuje ochronę fizyczną jak i zabezpieczenia techniczne.

Portal-ochrony.pl


JDS Consulting jest firmą zorientowaną na kompleksowe przygotowanie firm i instytucji do prowadzenia nieprzerwanej działalności poprzez dostarczanie profesjonalnych i wszechstronnych usług doradczych i szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta tworzy specjalistyczne zespoły zadaniowe, gwarantujące elastyczność i profesjonalizm świadczonych usług.
JDS Consulting
KONSMETAL ALIANS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: ul. Jana Kazimierza 60/U2
tel. +48 22 877 17 70, e-mail: sejf@konsmetal.com.pl
Biura Handlowe: Poznań ul. Górecka 31, tel. 61 661 86 00 | Warszawa ul. Jana Kazimierza 60/U2, tel. 22 877 17 70        
poznan@konsmetal.com.pl | warszawa@konsmetal.com.pl